Agnieszka Pacewicz – trener szkoły siatkówki Camp4

 Trenerka siatkówki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pedagog. Z siatkówką związana od najmłodszych lat z sukcesami klubowymi. Grała na pozycji rozgrywającej i dobrze odnajduje się w obronie.

Jest osobą pełną pozytywnej energii, która swoim uśmiechem łatwo zaraża innych 🙂

Wśród jej zainteresowań ważne miejsce zajmują również żeglarstwo, podróże i taniec.

Poza halą sportową Agnieszka jest fotografem. Specjalizuje się w fotografii portretowej i artystycznej.

Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, jednak to siatkówka jest na pierwszym miejscu.

Obecnie gram w lidze akademickiej na pozycji libero. Biorę udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Szczególnym zamiłowaniem darzę jednak siatkówkę plażową i to w niej odnajduję się najlepiej.

W życiu stawiam na nieustanny rozwój, co ma odzwierciedlenie także na treningach.

Miłością do siatkówki staram się zarazić również podopiecznych poprzez efektywne treningi w dobrej, sportowej atmosferze. 🙂

Z siatkówką związany jestem od 7 lat.

Swoją przygodę zacząłem w Zduńskiej Woli, później w Bełchatowie i Częstochowie. Brałem wielokrotnie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zarówno na hali, jak i na plaży. Obecnie gram w 2 lidze w drużynie Camper Wyszków i jestem studentem fizjoterapii na AWF-ie Warszawa.

Lubię być aktywny fizycznie, ciągle uczyć się czegoś nowego i chce to przekazywać młodszym.

Sport to hobby, a gry zespołowe na czele z siatkówką to mój „konik”.
Ukończone studia na AWF, kursy instruktora siatkówki, kulturystki oraz godziny spędzone na treningach rozwijały moje zainteresowania.
Poza celem poprawy umiejętności siatkarskich uczniów, bardzo ważne jest dla mnie pokazanie sportu od najlepszej strony, przekazanie pasji, która może przerodzić się w sposób na życie.

Julia Filipczuk – trener siatkówki na Camp4.

Sport od najmłodszych lat był całym moim życiem. Próbowałam swoich sił w wielu dyscyplinach, jednak to siatkówka znalazła miejsce w moim sercu na stałe i nie zmienia się to od ponad 12 lat.
Skończyłam studia na kierunku dietetyka, nadal kształcę się w tym kierunku, a także pracuje przy rozwoju i promocji sportu akademickiego.

Agnieszka Godlewska – trener szkoły siatkówki Camp4

Siatkówka jest bardzo ważnym elementem mojego życia. Trenuję siatkówkę od 14 roku życia, co potwierdziłam robiąc kurs instruktora siatkówki. Na co dzień jestem nauczycielem wychowania fizycznego, gdzie duży nacisk kładę właśnie na tą dyscyplinę. Siatkówka, karate, inne sporty, miłość do dzieciaków = dobry nauczyciel 🙂