Nasi trenerzy to profesjonaliści – licencjonowani instruktorzy PZBad, reprezentanci Polski, medaliści mistrzostw Polski i aktywni zawodnicy. Prowadzą zajęcia, aby przekazać wiedzę oraz umiejętności dzieciom i dorosłym i zarazić ich pasją do badmintona. Dzięki regularnym treningom i wsparciu profesjonalistów, osiągniecie sportowe sukcesy i zadbacie o swoją formę i zdrowie.

Zaręczamy, że poprawicie poziom umiejętności badmintonowych oraz ogólną sprawność fizyczną!

Jacek Kołumbajew

Licencjonowany instruktor badmintona PZBad. Reprezentant Polski w latach 2007-2014. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w kategoriach juniorskich dwukrotny zdobywca złotych medali w grze mieszanej. Aktualny zawodnik klubu ekstraklasy AZS UM ŁÓDŹ. Przez lata przygody z badmintonem zbierał doświadczenie z najlepszymi trenerami w Polsce oraz za granicą. W swoich treningach zwraca uwagę zarówno na prawidłową technikę uderzeń jak i poruszania się po korcie, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

Oferta zajęć

Ola Kiryluk

Instruktorka Polskiego Związku Badmintona. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i reprezentantka kadry narodowej na turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Aktualna zawodniczka UKS Hubal Białystok, będącego złotym medalistą Klubowych Mistrzostw Europy. Zebrane doświadczenie we współpracy z najlepszymi trenerami w Polsce oraz za granicą, umiejętnie przekłada w pracy z amatorami i dziećmi na różnym poziomie zaawansowania.
Jako czynna zawodniczka, poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach międzynarodowych. Amatorzy chwalą zajęcia ze względu na indywidualne podejście do ich potrzeb oraz cierpliwość, a dzieci na dobrą zabawę i miłą atmosferę.

Zapraszam do treningów.

Zapisy

Paweł Śmiłowski

Paweł Śmiłowski, reprezentant Polski w badmintonie, 2x brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów, klubowy mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski oraz wielokrotny medalista na arenach międzynarodowych. Swoje doświadczenie z pewnością przekłada się na nasze zajęcia. Prywatnie fascynuje się rozgrywkami NBA. Zapraszam na zajęcia

Zapisy

Miłosz Bochat

Miłosz Bochat
5- krotny mistrz Polski w badmintonie w grach podwójnych, zawodnik kadry narodowej. Medalista turniejów międzynarodowych. Miłosz smeczuje najprawdopodobniej najmocniej w kraju. Miłośnik azjatyckiej kuchni

Zapraszam do treningów.

Zapisy