Nasi trenerzy to profesjonaliści – licencjonowani instruktorzy PZBad, reprezentanci Polski, medaliści mistrzostw Polski i aktywni zawodnicy. Prowadzą zajęcia, aby przekazać wiedzę oraz umiejętności dzieciom i dorosłym i zarazić ich pasją do badmintona. Dzięki regularnym treningom i wsparciu profesjonalistów, osiągniecie sportowe sukcesy i zadbacie o swoją formę i zdrowie.

Zaręczamy, że poprawicie poziom umiejętności badmintonowych oraz ogólną sprawność fizyczną!

Aneta Niklas

Licencjonowana instruktorka badmintona PZBad. Wicemistrzyni Polski w grze podwójnej w kat. Młodzieżowiec oraz czterokrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kat. Junior, Młodzieżowiec. Była reprezentantka Polski w kat. junior. Wychowanka klubu UKS „Dwójka” Bytów. Wciąż aktywna zawodniczka. Pracując jako trenerka realizuje swoją pasję przekazując swoją wiedzę i umiejętności dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Zapisy

Jacek Kołumbajew

Licencjonowany instruktor badmintona PZBad. Reprezentant Polski w latach 2007-2014. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w kategoriach juniorskich dwukrotny zdobywca złotych medali w grze mieszanej. Aktualny zawodnik klubu ekstraklasy AZS UM ŁÓDŹ. Przez lata przygody z badmintonem zbierał doświadczenie z najlepszymi trenerami w Polsce oraz za granicą. W swoich treningach zwraca uwagę zarówno na prawidłową technikę uderzeń jak i poruszania się po korcie, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

Oferta zajęć